-
Hidea HIDEA HDF9.9HEL KAMPANJAHINTA
ID 875000.
moottori* EMC - Motoristin asialla jo vuodesta 1994 * Myynti - Vaihto - Osto (myös loppuvelan lunastukset)Ilmoitustyyppi Myydään Sijainti Oulu, Pohjois-PohjanmaaToimistomaksu 150 € Vuosimalli 2022 Käyttövoima Bensiini Moottorityyppi Perämoottori, 4-tahti Lisätiedot
Hidea on maailman nopeimmin kasvava perämoottorien valmistaja. Hidealta löydät täydellisen sarjan moottoreita 2,5–60 hv tehoalueella, minkä lisäksi valikoimassa on myös sähkökäyttöisiä moottoreita.
Malli: HDF9.9
EMC on yksi maan suurimmista vapaa-ajan konekaupoista sekä varusteiden ja tarvikkeiden maahantuojista. Edustuksissamme ovat BMW, Harley-Davidson, Kawasaki, Suzuki ja Fantic moottoripyörät; CF Moto mönkijät; Mercury perämoottorit; Bella, Falcon ja Linder veneet; Kawasaki vesijeti
EMC on yksi maan suurimmista vapaa-ajan konekaupoista sekä varusteiden ja tarvikkeiden maahantuojista. Edustuksissamme ovat BMW, Harley-Davidson, Kawasaki, Suzuki ja Fantic moottoripyörät; CF Moto mönkijät; Mercury perämoottorit; Bella, Falcon ja Linder veneet; Kawasaki vesijetit; Conan, Drac, Genergia, Peugeot, Super Soco, Fantic, Tromox sekä SYM mopot ja skootterit; Fantic sähköpolkupyörät. Meiltä löytyy myös kattava valikoima ajovarusteita, tarvikkeita ja varaosia.
‹ PiilotaVeneliike: Euro Motor Center Oy
Paras aika tavoitella: Kesällä ark. 9-18, la 10-15. Talvella 10-17 / 10-14. 1.10.-31.12. la suljettu.-
Pekka Glad
-
Henrik Viitala
Nettivene.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.
Soita:1690 €Nettivene ID 875000PikalinkitDieselit Kanootit Katsotuimmat Kilpaveneet Kumiveneet Loistoveneet Moottorit Moottoriveneet Sähköperämoottorit Ostoilmoitukset Projektit Pulpettiveneet Purjeveneet Soutuveneet Surffilaudat TraileritVaihdetaan Varusteet ja varaosat
Venevideot Vesihiihtoveneet Vesijetit Vuokrataan Vuokrattavat kohteet
kaupankäyntiin Nettivene.com
mobiililaitteissa Omat ajoneuvot -
Suositellut koeajot
-
Vene 23 Båt viikonloppuna - Nettiveneen vinkit venemessuilleUutiset
07.02.2023Vene 23 Båt viikonloppuna - Nettiveneen vinkit venemessuille
-
Nettiveneelle uusi ilme ja entistä parempi käyttökokemusJutut
16.01.2023Nettiveneelle uusi ilme ja entistä parempi käyttökokemus
-
Buster Magnum - sporttinen alumiiniveneBusterKoeajot
25.11.2022Buster Magnum - sporttinen alumiinivene
-
Toimiva ja tyylikäs Yamarin 67 DC on ominaisuuksiltaan kokoluokkansa kärkeäJutut
08.11.2022Toimiva ja tyylikäs Yamarin 67 DC on ominaisuuksiltaan kokoluokkansa kärkeä
-
Max 78 Cabin - kovan kelin ja painavan lastin yhteysalusMaxKoeajot
24.10.2022Max 78 Cabin - kovan kelin ja painavan lastin yhteysalus
-
Tehoa ja kotimaista kestävyyttä - Alutroll-Tohatsu-venepaketeista löytyy jokaiselle sopivaAlutrollJutut
21.06.2022Tehoa ja kotimaista kestävyyttä - Alutroll-Tohatsu-venepaketeista löytyy jokaiselle sopiva