-
Bella 9000, vm.2015 YANMAR 270hv dsl
ID 820210.
Valkoinen matkavene moottorivene- Me välitämme veneestäsi -Ilmoitustyyppi Myydään Sijainti Rymättylä, Varsinais-SuomiVuosimalli 1996 Runkomateriaali Lujitemuovi Pituus 9 m Leveys 2,95 m Makuupaikkoja 4 Varusteet
GPSJääkaappiKaikuKaiteetKarttaplotteriKaukohallintalaiteKeitinKeulapotkuriKompassiKulkuvalotKuomuMaasähköTyynytUimaportaatWC
Lisätiedot
Hienokuntoinen ja toimivarma akselivetoinen matkavene uudella erinomaisella, VAIN 275h ajetulla, tehokkaalla Yanmar diesel moottorilla.
Sunmarin runko on erittäin merikelpoinen ja monipuolinen.
-
Moottori
Merkki: YanmarMalli: 6BY3-260Moottorityyppi: Sisämoottori,4-tahtiJäähdytys: MakeavesiTeho: 270 HvKäyttövoima: DieselVuosimalli: 2015Käyttötunnit: 275 h- Koko vetolinja (Kone, vaihdeisto, akseli, aksilitiivisteet ja potkuri) uusittu keväällä 2015. Kone ja akselisto uudenveroisia. Hiljainen ja tasainen käyntiääni ja riittävän tehokas.
Kausihuollot juuri tehty tarkasti.
SYYSHUOLTO MYÖS 2020 TEHTY!
Marssi-vauhti 3-20 solmua maksimi-vauhti noin 26 solmua
17-21 solmu:1,6-1,8 L / mpk
5 solmu: 0,4-0,5 L / mpk
7-8 solmu: noin 1 L / mpk
Huollettu vuosittain. Sisäänajettu ja käytetty ohjekirjaan mukaan. Tämä on toimivaarma ja vasta sisänajettu laatukone.
Loistava moottori tähän veneeseen.
Luovutetaan huollettuna.
-
Lämmitys
Merkki: Wallas-MarinKäyttövoima: ValopetrooliVuosimalli: 1996
Voit tarkistaa veneen tarkat tekniset tiedot ja historiatiedot omistajista Rekkari.fi:stä. Hinta 5,90 €Venemyyntimme palvelee Naantalissa. Tiesithän, että useimpiin vaihto -ja välitysveneistämme on mahdolllista tarjota vanhaa venettäsi vaihdossa. Nautione Oy on Venealan Keskusliitto Finnboat ry:n-, Suomen Yrittäjien- ja Turun Kauppakamarin jäsen.
Venemyyntimme palvelee Naantalissa. Tiesithän, että useimpiin vaihto -ja välitysveneistämme on mahdolllista tarjota vanhaa venettäsi vaihdossa. Nautione Oy on Venealan Keskusliitto Finnboat ry:n-, Suomen Yrittäjien- ja Turun Kauppakamarin jäsen.
‹ PiilotaVeneliike: Nautione Oy
Paras aika tavoitella: Venemyyntimme palvelee, joka päivä klo 10-20, myös viikonloppuisin!-
Jarmo Tiainen
-
Timo Kinnunen
* Nettivene.com ei ota vastuuta ilmoituksissa mainittujen tietojen paikkansapitävyydestä, sillä ilmoitusaineisto perustuu myyjien antamiin tietoihin. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa silti olla puutteita tai virheitä, jotka eivät ole tahallisia. Ilmoitetut tiedot eivät siten ole sitovia, ennenkuin myyjä on ne pyynnöstäsi vahvistanut.
Soita:56900 €Nettivene ID 820210Ad linkPoriVuokrataan: Venetraileri jarrullinen alk. 30 € / vuorokausi
Pikalinkit
kaupankäyntiin Nettivene.com
mobiililaitteissa
Aiheeseen liittyvät Bella -koeajot
-
Bella 640 DC – tyylikäs päiväkruiseri tarjoaa helppoa ajettavuuttaBellaKoeajot
09.07.2019Bella 640 DC – tyylikäs päiväkruiseri tarjoaa helppoa ajettavuutta
-
Falcon BR 5 – Fiksuin yleisvene?BellaKoeajot
30.01.2019Falcon BR 5 – Fiksuin yleisvene?
-
Bella 620 C – Riittävän hyvin otettu koppiBellaKoeajot
20.10.2017Bella 620 C – Riittävän hyvin otettu koppi
-
Bella 700 RAID – Epäkesko monitoimiseikkailijaBellaKoeajot
10.01.2017Bella 700 RAID – Epäkesko monitoimiseikkailija
-
Bella 600R on turvallisen tuntuinen perheveneBellaKoeajot
03.08.2015Bella 600R on turvallisen tuntuinen perhevene
-
Kipparin testissä Bella 440 R ja Bella 470 RBellaKoeajot
10.11.2009Kipparin testissä Bella 440 R ja Bella 470 R