-
Sea-Doo GTR 230. 41H ajettu+traileri
ID 890955.
vesijettiTervetuloa tarkistamaan päivän pistävän hyvät tarjoukset, mutta varmistathan soittamalla ennen tuloasi että ollaan varmasti paikalla.Ilmoitustyyppi Myydään Sijainti Kemiönsaari, Varsinais-SuomiToimistomaksu 150 € Vuosimalli 2020 Päivitetty (72H) Varusteet
Traileri
Lisätiedot
Tässä olisi siisti yksilö kaupan. Ajettu vain 41 tuntia. Jetti on erittäin mukava ajella niin 2 päällä kuin yksinkin. Tämän pohja on erillainen mitä muissa malleissa ja toki keveys antaa myös oman lisämausteensa kun aloittaa pikku pyörimisen. Tehoa löytyy 230hv joka riittää erittäin hyvin. Lisävarusteina löytyy karttaplotteri, peite sekä traileri.
Tervetuloa kaupoille ja myös kokeilemaan.
Voit tarkistaa veneen tarkat tekniset tiedot ja historiatiedot omistajista Rekkari.fi:stä. Hinta 5,90 €Nettivene.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.
Soita:17290 €Nettivene ID 890955PikalinkitDieselit Kanootit Katsotuimmat Kilpaveneet Kumiveneet Loistoveneet Moottorit Moottoriveneet Sähköperämoottorit Ostoilmoitukset Projektit Pulpettiveneet Purjeveneet Soutuveneet Surffilaudat TraileritVaihdetaan Varusteet ja varaosat
Venevideot Vesihiihtoveneet Vesijetit Vuokrataan Vuokrattavat kohteet
kaupankäyntiin Nettivene.com
mobiililaitteissa Omat ajoneuvot
Aiheeseen liittyvät Sea-Doo -koeajot
-
Sea Doo Fish Pro -hauelle kyytiäSea-DooKoeajot
07.04.2020Sea Doo Fish Pro -hauelle kyytiä
-
Sea-Doo GTX Limited 300 – Muikea matkasporttiSea-DooKoeajot
24.07.2018Sea-Doo GTX Limited 300 – Muikea matkasportti
-
Sea-Doo Spark – Kevyesti kivaSea-DooKoeajot
02.11.2015Sea-Doo Spark – Kevyesti kiva
-
Nettiveneelle uusi ilme ja entistä parempi käyttökokemusJutut
16.01.2023Nettiveneelle uusi ilme ja entistä parempi käyttökokemus
-
Buster Magnum - sporttinen alumiiniveneBusterKoeajot
25.11.2022Buster Magnum - sporttinen alumiinivene