-
-
Ilmoitustyyppi Myydään Tyyppi Purjevene Sijainti Varsinais-Suomi, Naantali Väri punainen Vuosimalli 1977 Runkomateriaali Lujitemuovi Pituus 7,70 m Maston korkeus 11,50 m Leveys 2,20 m Paino 2 000 kg Syväys 1,20 m Omistajien määrä 3 Varusteet
Kompassi: Suunto, Patjat: Uusitut, kosteudenkestävätLisätiedot
Myydään hyväkuntoinen punainen lasikuitufolkkari. Rakennettu 1977 Tanskassa (Lunderskov) ja ollut sen jälkeen Ruotsissa mm. pursiseuralla, kunnes purjehdimme veneen Suomeen 2004. Purjetunnus on F-377.
Venettä on käytetty retkipurjehduksessa, mutta siitä saa myös erinomaisen kisaveneen pien ... Lue lisää »
Moottori
Merkki: Mercury, Moottorityyppi: 4-tahti, Teho: 5 Hv, Polttoaine: Bensiini, Vuosimalli: 2004- Pitkärikinen, vm. 2004. Moottori on käytetty merkkihuollossa, ja se on aina talvehtinut lämpimässä hallissa. Toimii hienosti.* Nettivene.com ei ota vastuuta ilmoituksissa mainittujen tietojen paikkansapitävyydestä, sillä ilmoitusaineisto perustuu myyjien antamiin tietoihin. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa silti olla puutteita tai virheitä, jotka eivät ole tahallisia. Ilmoitetut tiedot eivät siten ole sitovia, ennenkuin myyjä on ne pyynnöstäsi vahvistanut.
-

-
-
Pikahaku
m.nettivene.comPikalinkit





