-
Yanmar 1GM10 MYYMÄLÄSSÄ
ID 748382.
moottori2 kkIlmoitustyyppi Myydään Sijainti Pori, SatakuntaPäivitetty 02.03.2022 Teho 9 Hv Käyttövoima Diesel Moottorityyppi Sisämoottori, 4-tahti Lisätiedot
Yanmar 1GM10 on 4-tahtinen, yksisylinterinen, raakavesijäähdytetty meridieselmoottori.
Soveltuu pienen veneen tai purjeveneen moottoriksi. Luotettava ja erittäin varmatoiminen moottori. Voidaan asentaa suoraan vanhan Yanmar 1GM:n (7,5 hv) tilalle. Saatavana myös SD25-purjevenevetolaitteella.
Ark. 9 - 17 La. 9 - 13 (Marras-Helmikuu lauantait suljettu, avoinna sopimuksen mukaan) SU suljettu
Ark. 9 - 17 La. 9 - 13 (Marras-Helmikuu lauantait suljettu, avoinna sopimuksen mukaan) SU suljettu
‹ PiilotaVeneliike: Venepori Oy
-
Mikko , myyntiKarjarannantie 35 , Pori
-
Tapsa , MYYNTIKarjarannantie 35 , Pori
Nettivene.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.
Soita:5080 €Nettivene ID 748382PikalinkitDieselit Kanootit Katsotuimmat Kilpaveneet Kumiveneet Loistoveneet Moottorit Moottoriveneet Sähköperämoottorit Ostoilmoitukset Projektit Pulpettiveneet Purjeveneet Soutuveneet Surffilaudat TraileritVaihdetaan Varusteet ja varaosat
Venevideot Vesihiihtoveneet Vesijetit Vuokrataan Vuokrattavat kohteet
kaupankäyntiin Nettivene.com
mobiililaitteissa Omat ajoneuvot -
Aiheeseen liittyvät Yanmar -koeajot
-
Yamarin Cross 54 Bow Rider - kuin tehty retkeilyynYanmarKoeajot
16.06.2021Yamarin Cross 54 Bow Rider - kuin tehty retkeilyyn
-
Nettiveneelle uusi ilme ja entistä parempi käyttökokemusJutut
16.01.2023Nettiveneelle uusi ilme ja entistä parempi käyttökokemus
-
Buster Magnum - sporttinen alumiiniveneBusterKoeajot
25.11.2022Buster Magnum - sporttinen alumiinivene
-
Toimiva ja tyylikäs Yamarin 67 DC on ominaisuuksiltaan kokoluokkansa kärkeäJutut
08.11.2022Toimiva ja tyylikäs Yamarin 67 DC on ominaisuuksiltaan kokoluokkansa kärkeä
-
Max 78 Cabin - kovan kelin ja painavan lastin yhteysalusMaxKoeajot
24.10.2022Max 78 Cabin - kovan kelin ja painavan lastin yhteysalus
-
Tehoa ja kotimaista kestävyyttä - Alutroll-Tohatsu-venepaketeista löytyy jokaiselle sopivaAlutrollJutut
21.06.2022Tehoa ja kotimaista kestävyyttä - Alutroll-Tohatsu-venepaketeista löytyy jokaiselle sopiva